KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14666207
nr 1466 6207
Hans Gerlanius
(f. 1951), Sverige
Blandteknik, bildmått: 32x33 cm, yttermått inklusive ram: 49x48 cm. Signerad
Hans Gerlanius, svensk konstnär, gallerist, poet och entreprenör född 1951.
Utrop:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:53:19
Hans Gerlanius
Läs mer om Hans Gerlanius